22.04.2018 r., godz. 18:00

Gala finałowa w Bałtyckim Teatrze Dramatycznym w Koszalinie. Występ laureatów, wręczenie nagród oraz koncert „Mój ulubiony Młynarski" w wyk. Piotra Machalicy.
Recital „Mój ulubiony Młynarski” to hołd składany Mistrzowi przez Piotra Machalicę, który Jego piosenki śpiewa od zawsze. To wyjątkowe wydarzenie (przeplatane opowieścią i poezją) składające się wyłącznie z utworów, które wyszły spod pióra Mistrza. Usłyszymy piosenki zarówno autorskie, jak i znakomite przekłady, które stały się ważną częścią polskiej kultury, m.in. „Jeszcze w zielone gramy”, „Tango desperado”, „Nie ma jak u mamy”, „Bynajmniej”, „Moje ulubione drzewo”.
Piotr Machalica gra zespołem w składzie:
Michał Walczak – gitara, tamburyn, aranżacje
Krzysztof Niedźwiecki – gitara, walizka vel stopa
Paweł Surman – trąbka, akordeon, instrumenty perkusyjne
Biety do nabycia w kasie BTD w Koszalinie.

21.04.2018 r., godz. 20:00

Zapraszamy na koncert laureatów XV OFPA Reflektor 2018.
Młodzi artyści wystąpią w st. im. Cz. Niemena w Polskim Radiu Koszalin, ul Piłsudskiego 41.
Wstęp wolny, ilość miejsc ograniczona, rezerwacja sms 500 400 115.
 

 

Już od 26.04.2018 r. zapraszamy na wystawę prac: Weroniki Gajek , Maji Górskiej , Idy Starek , autorki  są uczestniczkami Pracowni  Fotografii  Młodzieżowego Domu Kultury „Pod Akacją” w Lublinie Anny Borowskiej.Już od 26.04.2018 r. zapraszamy na wystawę prac: Weroniki Gajek , Maji Górskiej , Idy Starek , autorki  są uczestniczkami Pracowni  Fotografii  Młodzieżowego Domu Kultury „Pod Akacją” w Lublinie Anny Borowskiej.

20-21.04.2018 r.

Tradycyjnie wiosną, zapraszamy na spotkanie z młodymi aktorami,  którzy wezmą udział w jubileuszowym Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Aktorskiej REFLEKTOR, w tym roku wspominać będziemy Wojciecha Młynarskiego, znakomitego polskiego poetę, piosenkarza i satyryka. Z Jego twórczością zmierzą się studenci  szkół artystycznych oraz wychowankowie i uczniowie innych placówek edukacyjnych, rozwijających talent i pasję wokalną młodych artystów.

Miejsce: Pałac Młodzieży s.nr 113

Do 25.04.2018 r.  zapraszamy na autorską wystawę fotografii Karoliny Przyboś.

Dobrze jest znaleźć sobie hobby, które tak człowieka wciąga, i sprawia, że z radością czeka się na kolejny tydzień, zamiast ponuro liczyć dni.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem