Zestawienie zajęć wg dni tygodnia |
Środa | Imię i nazwisko |
Sala: 303a 15.45 - 18.00 od 14 lat | Barański
Kamil Łacina |
Sala: 16 14.00 - 16.00 od 7 lat | Charkiewicz
Lena Nauka gry na pianinie |
Sala: 16 16.00 - 17.00 VIVERE | Charkiewicz
Lena Zespół Wokalny VIVERE |
Sala: 313 14.45 - 18.00 od 7 lat | Dziedzic
Marek Zajęcia Gitarowe i Gramy na ukulele |
Sala: 308 16.15 - 17.00 5 - 6 lat Sala: 308 17.00 - 17.45 7 - 8 lat Sala: 308 17.45 - 19.15 9 - 12 lat | Długopolski
Dariusz Pracowania Szachowa |
Sala: 217 15.00 - 18.00 od 7 lat | Gewartowski
Arkadiusz Nauka gry na instrumentach klawiszowych |
Sala: 120 14.00 - 18.10 | Górecka
Beata Dział Imprez |
Sala: 210 15.45 - 18.00 I grupa Sala: 210 18.00 - 20.15 II grupa | Hełminiak-Surdyk
Dorota Legomania i Robotyka |
Sala: 8 16.00 - 17.30 5 - 8 lat RZEŹBA Sala: 8 17.30 - 19.00 5 - 8 lat RZEŹBA | Lange
Jolanta Pracownia Rzeźby i Witrażu |
Sala: 212 15.30 - 18.00 od 8 lat | Lech
Danuta Pracownia Filcowania |
Sala: 12 15.30 - 17.30 od 13 lat Sala: 12 17.30 - 20.00 od 11 lat | Malczewska-Giemza
Elżbieta Zajęcia Teatralne: Teatr Miniatura, Teatr Niesforni, Teatr PoPrzecinku |
Sala: 120 12.00 - 16.00 | Nawrocka
Ewa Dział Imprez |
Sala: studio/2 15.00 - 17.00 CznB III (solo) Sala: 2 17.00 - 17.45 7 - 9 lat CznB I (zespół) Sala: 2 17.45 - 19.00 CznB III (zespół) | Orłowska
Małgorzata Zespoły Wokalne CZARNO NA BIAŁYM |
Sala: 11 16.00 - 18.15 8 - 12 lat | Orłowski
Zbigniew Pracownia techniczna |
Sala: 3 16.00 - 18.00 10 - 12 lat 1 gr. Sala: 18.00 - 20.15 11 - 15 lat 2 gr. | Paulińska-Tylec
Dominika Pracownia MARZEŃ |
Sala: 119 12.00 - 17.00 | Podlaszczak
Katarzyna Dział Imprez |
Sala: 206 16.15 - 18.00 9 - 10 lat (Impresja 2) Sala: 206 18.00 - 19.45 11 - 13 lat (Impresja 1) Sala: 206 19.45 - 20.15 solówki IMPRESJA I | Raczkowska
Ewa Zespół taneczny IMPRESJA I i II |
Sala: 304 16.00 - 18.15 13-14 lat | Ryfun
Izabela Pracownia MISZ MASZ |
Sala: 303 17.00 - 18.45 8 - 12 lat (2 gr.) | Spychalska
Katarzyna SZCZYPTA RÓŻNOŚCI Io Mio i To ja! |
Sala: 219 16.00 - 19.25 od 10 lat | Struś
Krystyna Sztuka Kulinarna MAŁY KUCHCIK |
Sala: 113 16.30 - 18.45 próba mieszana | Szafran
Kamil Chór Pałacu Młodzieży |
Sala: 119 11.50 - 16.00 | Szafran
Kamil Dział Imprez |
Sala: 307 16.00 - 18.15 od 6 lat | Wąsowicz
Beata Zespó ŁAMIGÓŁWKA - gry planszowe i logiczne |
Sala: 2 16.15 - 17.00 CznB I Sala: 2 17.00 - 17.45 CznB I | Zissopoulou-Sobczak
Nikolet Ruch sceniczny - dla CznB I, II, III |
Sala: 108 18.00 - 19.45 13 - 16 lat | Zissopoulou-Sobczak
Nikolet Zespół taneczny FORTE |
Sala: 218 16.00 - 18.15 od 11 lat | Ziółkowski
Damian Pracownia Rzeźby |
Sala: 108 15.45 - 18.00 od 14 lat | Łuczków
Marta Zespół Taneczny RELEVE |