Zestawienie zbiorcze |
Imię i nazwisko | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota |
(0.0) | ||||||
(0.0) | ||||||
(0.0) | ||||||
(0.0) | ||||||
Barański
Kamil ANGLOMANIA (4.30) | Sala: 307 16.00 - 17.00 gr. I (od 5 lat) Sala: 307 17.00 - 18.00 gr. II (od 10 lat) Sala: 307 18.00 - 20.30 gr. III (od 14 lat) | |||||
Barański
Kamil Dział Imprez (8.20) | Sala: 119 12.00 - 16.10 | Sala: 119 12.00 - 16.10 | ||||
Barański
Kamil Klub Językowy (2.15) | Sala: 303a 15.45 - 18.00 | |||||
Barański
Kamil Łacina (2.15) | Sala: 303a 15.45 - 18.00 od 14 lat | |||||
Charkiewicz
Lena Nauka gry na pianinie (6.0) | Sala: 16 15.00 - 16.00 od 7 lat Sala: 16 18.00 - 19.00 od 7 lat | Sala: 217 15.00 - 17.00 od 7 lat | Sala: 16 14.00 - 16.00 od 7 lat | |||
Charkiewicz
Lena Zespół Wokalny VIVERE (4.30) | Sala: 16 16.00 - 18.00 VIVERE | Sala: 217 17.00 - 18.30 solistki | Sala: 16 16.00 - 17.00 VIVERE | |||
Draganiak
Joanna Ruch sceniczny - dla VIVERE, SPP, Chór (3.0) | Sala: 113 16.00 - 16.45 VIVERE Sala: 113 16.45 - 17.30 Chór Sala: 113 17.30 - 19.00 Studio Piosenki Polskiej i Chór | |||||
Dudzicka Urszula Zespół taneczny CRAZY (3.45) | Sala: 206 16.00 - 17.50 9 - 12 lat | Sala: 108 16.00 - 17.55 9 - 12 lat | ||||
Dziedzic
Marek Zajęcia Gitarowe i Gramy na ukulele (16.45) | Sala: 313 18.00 - 19.30 od 7 lat | Sala: 313 14.15 - 18.00 od 7 lat | Sala: 313 14.45 - 18.00 od 7 lat | Sala: 313 14.00 - 18.15 od 7 lat | Sala: 313 14.15 - 18.15 od 7 lat | |
Długopolski
Dariusz Pracowania Szachowa (10.30) | Sala: 308 16.15 - 17.00 5 - 6 lat Sala: 308 17.00 - 17.45 7 - 8 lat Sala: 308 17.45 - 19.15 9 - 12 lat | Sala: 308 17.30 - 19.30 grupa zaawansowana | Sala: 308 16.15 - 17.00 5 - 6 lat Sala: 308 17.00 - 17.45 7 - 8 lat Sala: 308 17.45 - 19.15 9 - 12 lat | Sala: 308 17.00 - 19.30 grupa zaawansowana | ||
Gałka
Monika Dział Imprez (12.30) | Sala: 119 12.45 - 17.30 | Sala: 119 12.00 - 17.00 | Sala: 119 15.15 - 18.00 | |||
Gewartowski
Arkadiusz Zespoły Wokalno-Instrumentalne (6.45) | Sala: 02 16.00 - 19.00 | Sala: 02 16.00 - 18.30 | Sala: 02 16.00 - 17.15 | |||
Gewartowski
Arkadiusz Nauka gry na instrumentach klawiszowych (6.45) | Sala: 217 15.00 - 18.45 od 7 lat | Sala: 217 15.00 - 18.00 od 7 lat | ||||
Górecka
Beata Dział Imprez (8.20) | Sala: 120 14.00 - 18.10 | Sala: 120 14.00 - 18.10 | ||||
Hełminiak-Surdyk
Dorota Grafika komputerowa i Programowanie (6.45) | Sala: 210 15.45 - 17.00 grupa III A Sala: 210 17.00 - 18.15 grupa III B Sala: 210 18.15 - 20.15 grupa I | Sala: 210 17.00 - 19.15 grupa II (zaawansowana) | ||||
Hełminiak-Surdyk
Dorota Legomania i Robotyka (4.30) | Sala: 210 15.45 - 18.00 I grupa Sala: 210 18.00 - 20.15 II grupa | |||||
Kalkowska
Monika Pracownia Fotograficzna (6.0) | Sala: 306 16.00 - 19.00 grupa I | Sala: 306 16.00 - 19.00 grupa II | ||||
Korgiel
Wioletta EUREKA STEAM (3.0) | Sala: 303a 16.00 - 17.30 I grupa (8-10 lat) Sala: 303a 17.35 - 19.05 II grupa (11-13 lat) | |||||
Kwiatkowska
Anna Zespół taneczny HOPSY (3.45) | Sala: 206 18.00 - 19.50 7 - 9 lat | Sala: 108 18.00 - 19.55 7 - 9 lat | ||||
Lampart-Kałużniacka
Magdalena Akademia przyrodnika - Repetytorium maturzysty (3.0) | Sala: 303a 15.30 - 16.30 od 15 lat Sala: 303a 16.30 - 17.30 od 15 lat Sala: 303a 17.30 - 18.30 od 15 lat | |||||
Lange
Jolanta Pracownia Malarstwa i Rysunku (1.30) | Sala: 8 16.00 - 17.30 5 - 7 lat | |||||
Lange
Jolanta Pracownia Rzeźby i Witrażu (4.30) | Sala: 8 17.30 - 19.00 7 - 10 lat WITRAŻ | Sala: 8 16.00 - 17.30 5 - 8 lat RZEŹBA Sala: 8 17.30 - 19.00 5 - 8 lat RZEŹBA | ||||
Lange
Jolanta KOGEL MOGEL (3.0) | Sala: 8 17.30 - 19.00 6 - 8 lat | Sala: 8 16.00 - 17.30 6 - 8 lat | ||||
Lech
Danuta Pracownia Filcowania (4.45) | Sala: 212 17.30 - 19.45 od 8 lat | Sala: 212 15.30 - 18.00 od 8 lat | ||||
Lech
Danuta Wełniane historie (2.0) | Sala: 212 15.30 - 17.30 od 13 lat | |||||
Mackiw
Aleksandra Gimnastyka (6.0) | Sala: 108 16.00 - 17.00 5 - 6 lat (I grupa - młodsza) Sala: 108 17.05 - 18.05 7 - 9 lat (II grupa - starsza) Sala: 108 18.10 - 19.10 chłopcy 6 - 8 lat | Sala: 206 16.00 - 17.00 5 - 6 lat (I grupa - młodsza) Sala: 206 17.05 - 18.05 7 - 9 lat (II grupa - starsza) Sala: 206 18.10 - 19.10 chłopcy 6 - 8 lat | ||||
Mackiw
Aleksandra Nowy zespół taneczny BANS (3.45) | Sala: 113 18.00 - 19.50 7 - 9 lat | Sala: 206 18.00 - 19.55 7 - 9 lat | ||||
Mackiw
Aleksandra Zajęcia Rytmiczne (3.0) | Sala: 113 16.15 - 17.00 I grupa (5 - 6 lat) Sala: 113 17.05 - 17.50 II grupa (5 - 6 lat) | Sala: 206 16.15 - 17.00 I grupa (5 - 6 lat) Sala: 206 17.05 - 17.50 II grupa (5 - 6 lat) | ||||
Malczewska-Giemza
Elżbieta Zajęcia Recytatorskie (3.0) | Sala: 12 13.30 - 16.30 od 12 lat | |||||
Malczewska-Giemza
Elżbieta Zajęcia Teatralne: Teatr Miniatura, Teatr Niesforni, Teatr PoPrzecinku (9.0) | Sala: 12 15.30 - 17.30 od 13 lat Sala: 12 17.30 - 20.00 od 11 lat | Sala: 12 15.00 - 19.30 od 11 lat | ||||
Nawrocka
Ewa Dział Imprez (12.30) | Sala: 120 9.00 - 13.30 | Sala: 120 12.00 - 16.00 | Sala: 120 12.00 - 16.00 | |||
Orłowska
Małgorzata Zespoły Wokalne CZARNO NA BIAŁYM (13.30) | Sala: 2 CznB II (ruch sceniczny) Sala: 2 17.45 - 19.00 CznB II (zespół) | Sala: 2 16.00 - 19.00 CznB III | Sala: studio/2 15.00 - 17.00 CznB III (solo) Sala: 2 17.00 - 17.45 7 - 9 lat CznB I (zespół) Sala: 2 17.45 - 19.00 CznB III (zespół) | Sala: 2 16.00 - 19.00 9 - 12 lat CznB II | Sala: 2 16.15 - 17.00 7 - 9 lat CznB I (solo) Sala: 2 17.00 - 18.30 7 - 9 lat CznB I (zespół) | |
Orłowski
Zbigniew Pracownia techniczna (6.45) | Sala: 11 16.00 - 18.15 8 - 12 lat | Sala: 11 16.00 - 18.15 8 - 12 lat | Sala: 11 16.00 - 18.15 8 - 12 lat | |||
Paulińska-Tylec
Dominika Pracownia MARZEŃ (8.45) | Sala: 3 17.00 - 19.15 13 - 18 lat 3 gr. | Sala: 3 16.00 - 18.00 10 - 12 lat 1 gr. Sala: 18.00 - 20.15 11 - 15 lat 2 gr. | Sala: 3 15.30 - 17.45 13 - 18 lat 4 gr. | |||
Paulińska-Tylec
Dominika Pracownia Sitodruku i Batiku (2.30) | Sala: 3 17.45 - 20.15 13 - 18 lat | |||||
Piłaszewicz
Małgorzata Pracownia Malarstwa i Rysunku (3.45) | Sala: | Sala: 309 16.00 - 18.15 od 15 lat Sala: 309 18.20 - 19.50 10 - 14 lat | ||||
Piłaszewicz
Małgorzata Pracownia Witrażu TIFFANY (3.0) | Sala: 212 16.00 - 19.00 od 13 lat | |||||
Piłaszewicz
Małgorzata Pracownia artystycznego projektowania ubioru SZPULKA (2.15) | Sala: 212 15.30 - 17.45 od 12 lat | |||||
Podlaszczak
Katarzyna Dział Imprez (25.0) | Sala: 119 12.00 - 17.00 | Sala: 119 13.00 - 18.00 | Sala: 119 12.00 - 17.00 | Sala: 119 12.00 - 17.00 | Sala: 119 12.00 - 17.00 | |
Raczkowska
Ewa Zespół taneczny IMPRESJA I i II (7.30) | Sala: 108 16.15 - 18.00 9 - 10 lat (Impresja 2) Sala: 108 18.00 - 19.45 11 - 13 lat (Impresja 1) | Sala: 206 16.15 - 18.00 9 - 10 lat (Impresja 2) Sala: 206 18.00 - 19.45 11 - 13 lat (Impresja 1) Sala: 206 19.45 - 20.15 solówki IMPRESJA I | ||||
Ryfun
Izabela Pracownia MISZ MASZ (13.30) | Sala: 304 15.30 - 17.45 10 - 12 lat 3 gr. Sala: 304 17.45 - 20.00 10 - 12 lat 2 gr. | Sala: 304 16.00 - 18.15 8 - 9 lat 1 gr. | Sala: 304 16.00 - 18.15 13-14 lat | Sala: 304 16.00 - 18.15 14-15 lat | Sala: 304 16.00 - 18.15 15-16 lat | |
Spychalska
Katarzyna SZCZYPTA RÓŻNOŚCI Io Mio i To ja! (5.15) | Sala: 303 18.00- 19.30 8 - 12 lat (1 gr.) | Sala: 303 17.00 - 18.45 8 - 12 lat (2 gr.) | Sala: 303 18.00 - 20.00 To ja! Barwne spotkania z młodzieżą | |||
Spychalska
Katarzyna BAJU-BAJU - czarodziejski świat bajek (3.0) | Sala: 303 17.00 - 18.30 5 - 7 lat (I gr.) | Sala: 303 17.00 - 18.30 5 - 7 lat (II gr.) | ||||
Struś
Krystyna Sztuka Kulinarna MAŁY KUCHCIK (6.45) | Sala: 219 16.00 - 19.20 od 10 lat | Sala: 219 16.00 - 19.25 od 10 lat | ||||
Szafran
Kamil Chór Pałacu Młodzieży (4.30) | Sala: 12 16.00 - 16.45 soprany I Sala: 12 16.45 - 17.30 próba mieszana Sala: 12 17.30 - 18.15 soprany II | Sala: 113 16.30 - 18.45 próba mieszana | ||||
Szafran
Kamil Dział Imprez (8.20) | Sala: 119 11.50 - 16.00 | Sala: 119 11.50 - 16.00 | ||||
Szafran
Kamil Studio Piosenki Polskiej (10.30) | Sala: 12 18.15 - 19.45 zajęcia zbiorowe | Sala: 16 14.30 - 17.30 zaj. indywidualne | Sala: 16 14.30 - 16.00 zaj. indywidualne Sala: 16 16.00 - 18.15 grupa młodsza | Sala: 16 16.00 - 18.15 zaj. indywidualne | ||
Szelągowska
Magdalena Akademia Przyrodnika (3.0) | Sala: 303a 16.30 - 17.30 I grupa (dzieci) Sala: 303a 17.30 - 18.30 II grupa (dzieci) Sala: 303a 18.30 - 19.30 młodzież (III grupa) | |||||
Tkacz
Anna Mały architekt (4.30) | Sala: 309 15.30 - 17.45 I gr. Sala: 309 17.45 - 20.00 II gr. | |||||
Tkacz
Anna Pracownia Malarstwa i Rysunku (4.30) | Sala: 309 15.30 - 17.45 dzieci (od 8 lat) Sala: 309 17.45 - 20.00 młodzież | |||||
Wochna
Ewelina Dział Imprez (8.20) | Sala: 120 12.00 - 16.10 | Sala: 120 12.00 - 16.10 | ||||
Wochna
Ewelina Pracownia grafiki komputerowej VECTOR (2.15) | Sala: 210 16.30 - 18.45 12 - 14 lat | |||||
Wąsowicz
Beata Zespó ŁAMIGÓŁWKA - gry planszowe i logiczne (9.0) | Sala: 307 16.00 - 18.15 od 6 lat | Sala: 307 16.00 - 18.15 od 6 lat | Sala: 307 15.30 - 17.45 od 6 lat Sala: 307 17.45 - 20.00 od 6 lat | |||
Zissopoulou-Sobczak
Nikolet Ruch sceniczny - dla CznB I, II, III (2.15) | Sala: 2 17.00 - 17.45 zespół CznB III | Sala: 2 16.15 - 17.00 CznB I Sala: 2 17.00 - 17.45 CznB I | ||||
Zissopoulou-Sobczak
Nikolet Zespół taneczny FORTE (3.45) | Sala: 206 18.00 - 20.00 13 - 16 lat | Sala: 108 18.00 - 19.45 13 - 16 lat | ||||
Ziółkowski
Damian Ceramika (2.15) | Sala: 218 17.15 - 19.30 od 11 lat | |||||
Ziółkowski
Damian Dział Imprez (8.20) | Sala: 120 12.00 - 16.10 | Sala: 120 12.00 - 16.10 | ||||
Ziółkowski
Damian Malarstwo cyfrowe (2.15) | Sala: 210 16.20 - 18.35 od 15 lat | |||||
Ziółkowski
Damian Pracownia Malarstwa i Rysunku (3.15) | Sala: 309 16.00 - 17.15 8 - 10 lat Sala: 309 17.15 - 19.15 od 15 lat | |||||
Ziółkowski
Damian Pracownia Rzeźby (3.30) | Sala: | Sala: 218 16.00 - 17.15 8 - 10 lat | Sala: 218 16.00 - 18.15 od 11 lat | |||
Łuczków
Marta Zespół Taneczny RELEVE (4.30) | Sala: 206 15.45 - 18.00 od 14 lat | Sala: 108 15.45 - 18.00 od 14 lat |