Pałac Młodzieży przyjmuje oferty pracy nauczycieli 
do prowadzenia zajęć z dziećmi w przedziale wiekowym 6 – 20 lat.

Preferowane typy zajęć:
ARTYSTYCZNE:
- zajęcia ruchowe (m.in.: sprawnościowe, gimnastyka korekcyjna, aerobik, taniec, itp.)
- zajęcia plastyczne (nowe formy zajęć)

ZAJĘCIA HOBBYSTYCZNE: wszelkie rodzaje aktywności młodego pokolenia realizowane w wolnym czasie.

Oraz inne ciekawe propozycje.

Oferty prosimy składać w sekretariacie 
w godz. 8.00 – 17.30
Pałac Młodzieży
Koszalin ul. Bogusława II 2
tel. 94 348 05 00

Zapraszamy na pokonkursową wystawę Miejskiego Konkursu Plastyczenego „Nasza wolna, piękna Polska” do Muzeum w Koszalinie. Wystawa czynna do 7 grudnia br. Wstęp wolny.

23.11.2018 r., w Pałacu Młodzieży rozpoczną się II warsztaty „Mistrzowie Polskiej Piosenki", które poprowadzi Krystyna Prońko, absolwentka Akademii Muzycznej w Katowicach, wokalistka. W 1980 r. artystka uhonorowana została tytułem Piosenkarka Roku. Wysoką pozycję Krystyny Prońko potwierdzają zaproszenia do udziału w imprezach zagranicznych na całym świecie- w Europie i Ameryce. Rok 2008 przyniósł  nowe piosenki wokalistki, m.in. duet z Tomkiem „Lipą” Lipnickim pt. „Każda chwila” oraz piosenkę „Wpadłam tu”. W tym samym roku otrzymała z rąk Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego medal Gloria Artis. 

 

24.11.2018 r., po zmaganiach warsztatowych, które rozpoczną się o godz. 10.00, zapraszamy na koncert w wykonaniu uczestników warsztatów oraz Krystyny Prońko. Koncert rozpocznie się o godz.  18.00. Wejściówki od 12 listopada br. w sekretariacie PM 

24.11.2018 r. o godz. 10:00, zapraszamy całe rodziny na zajęcia do PM, tym razem p. Beata Wąsowicz zabierze nas w zaczarowany świat gier planszowych.

Zapisy od 12 listopada br. w sekretariacie PM, tel. 94 348 05 00

Dobrze jest znaleźć sobie hobby, które tak człowieka wciąga, i sprawia, że z radością czeka się na kolejny tydzień, zamiast ponuro liczyć dni.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem