29.09.2018 r.

Iza Ryfun zaprasza do swojej pracowni na zajęcia Ebru – malowanie na wodzie, to sztuka dawna, licząca kilkaset lat. Tworzenie polega na odpowiednim nanoszeniu farb na powierzchnię wody, którą sporządza się w specjalnym naczyniu mieszając z substancją zagęszczającą.

Informacje w sekretariacie PM, tel. 94 348 05 00

29.09.2018 r.

Zapraszamy na warsztaty mówionego języka łacińskiego, prowadzone nowatorską metodą Hansa Oerberga, na podstawie jego książki Lingua Latina per se illustrata.

10.09.2018 r. Zapraszamy do Galerii Malucha na  wystawę prac najmłodszych wychowanków Pracowni Malarstwa i Rysunku Jolanty Lange.

29.09.2018 r. Zapraszamy na rajd dzieci wraz z rodzicami. Naszym celem  jest upowszechnianie turystyki rowerowej, aktywnego spędzania wolnego czasu oraz integracji i zabawy w miłym towarzystwie przyjaciół Pałacu Młodzieży.

Szczegółowe informacje i zapisy od 10 września br. w sekretariacie PM, tel. 94 348 05 00

3.09.2018 r.

Zapraszamy na  wystawę fotografii  uczestników Ogólnopolskich Młodzieżowych Spotkań z Fotografią, imprezy towarzyszącej XVII Ogólnopolskiemu Konkursowi Fotografii Dzieci i Młodzieży „Człowiek, Świat, Przyroda". Wystawę będzie można oglądać do końca września.

Dobrze jest znaleźć sobie hobby, które tak człowieka wciąga, i sprawia, że z radością czeka się na kolejny tydzień, zamiast ponuro liczyć dni.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem