Szanowni Rodzice,

Zakończyliśmy przyjmowanie wniosków na zajęcia do Pałacu Młodzieży na nowy rok szkolny 2020/2021.
Chętnych spóźnialskich zapraszamy do zapisów od 01 września 2020 r., w ramach wolnych miejsc w naszych pracowniach (*informacja poniżej).

Poniżej, zgodnie z harmonogramem rekrutacji, przedstawiamy listy kandydatów przyjętych i nie przyjętych na zajęcia, listę rezerwową oraz informację o liczbie wolnych miejsc w poszczególnych pracowniach. Listy wywieszone są także w holu Pałacu Młodzieży.

III etap rekrutacji
dotyczy składania przez rodziców/prawnych opiekunów deklaracji – POTWIERDZENIE UCZESTNICTWA W ZAJĘCIACH dziecka zapisywanego i przyjętego na zajęcia po raz pierwszy do Pałacu Młodzieży oraz przy wyborze nowej sekcji w kolejnym roku szkolnym. Niezłożenie deklaracji w terminie skutkuje skreśleniem kandydata z listy przyjętych.

1. W załączeniu plik deklaracji w formacie PDF, który należy wydrukować, wypełnić, podpisać i dostarczyć do placówki (w holu przy wejściu dostępna będzie skrzynka podawcza) w terminie od 19.06. – 10.07.2020 r. w godzinach 08.00 – 18.00.

Deklaracja potwierdzenia uczestnictwa w zajęciachW przypadku złożonych deklaracji KONTYNUACJI UCZESTNICTWA – nie składamy ponownie deklaracji POTWIERDZENIA.


Lista osób przyjętych

Lista osób rezerwowych

Lista osób nie przyjętych

Informacja o wolnych miejscach w pracowniach

Rodziców dzieci, które znalazły się na liście rezerwowej, prosimy o kontakt bezpośrednio z nauczycielami prowadzącymi dane zajęcia od 01.09.2020 r. zgodnie z grafikiem zajęć na nowy rok szkolny 2020/2021 (aktualizacja planu zajęć 08/2020).

Rekrutacja - inne dokumenty do pobrania

Regulamin rekrutacji do PM

Harmonogram rekrutacji do PM


Dobrze jest znaleźć sobie hobby, które tak człowieka wciąga, i sprawia, że z radością czeka się na kolejny tydzień, zamiast ponuro liczyć dni.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem